Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Morena Taraku duket atraktive me pamjen e re me baluke, ndërsa shijon jetën e natës me miqtë e saj

Bukuroshja e njohur, Morena Taraku, është shumë e komentuar për jetën esaj private.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat gjithmonë komentohet për paraqitjet e saj.

Së fundmi, këngëtarja dhe modelja e njohur publikoi për fansat një pozë mjaft atraktive, të realizuar në veturën e saj luksoze të tipit BMW.

https://www.instagram.com/p/CGVe6EqF6WY/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo dukej mjaft atraktive veshur me pantallona dhe një bluzë të shkurtër ngjyrë të zezë, shoqëruar me një xhaketë ngjyrë blu.

Morena është shoqëruar në Stamboll nga stilistja dhe mikja e saj e besuar, Blerina Kllkoqi-Rugova, me të cilën ka ndarë disa fotografi në rrjetet sociale.

Taraku është përfolur edhe për ndryshimin e ri në dukje, me lëshimin e balukeve, duke marrë kështu një pamje edhe më atraktive.

Ajo ndërkohë po vazhdon të shijojë suksesin e projektit muzikor më të fundit “Bad Girl”, në bashkëpunim me reperin Stresi.

Postime të ngjashme

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

Arday dhe Leron sjellin bashkëpunimin e ri “Whoopty Remake”

S.B.

Xheri bën dedikim prekës për Cekën pas ndarjes nga jeta: Lamtumirë ikona e kuzhinës shqiptare

S.B.

Rita Ora shkëlqen me dukjen në emisionin e mëngjesit në Australi, merr vëmendjen e kalimtarëve të rastit në Sydney

S.B.

Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...