Morena Taraku me poza të reja provokuese vë në pah linjat e trupit

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, teksa jo rrallë herë mungojnë imazhet me përmbajtje provokuese.

Së fundmi, bukuroshja me prejardhje nga Peja ka publikuar për fansat e saj në Instagram disa fotografi të reja, të realizuara nga fotografi Norik Uka.

Foto: Morena Taraku/Instagram

Taraku ka pozuar me një fustan të shkurtër me ngjyrë oker, ku shihet teksa vë në pah këmbët e saj atraktive.

Me flokët e zeza dhe të lëshuara lirshëm, Morena dukej edhe më provokuese ndërsa merrte poza para aparatit fotografik të mikut të saj.

Foto: Morena Taraku/Instagram

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve kanë qenë komplimente për linjat e saj trupore.

Morena përndryshe gjatë këtyre ditëve ka qëndruar në Prishtinë, ku ka vizituar nga afër familjarët e saj. /Telegrafi/

Foto: Morena Taraku/Instagram

Related posts

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Armina Mevlani nuk i lë vend imagjinatës me pozat në bikini dy ngjyrëshe

D V

Robert Berisha dhe Shkurte Gashi bëhen fqinj, blejnë shtëpi në një lagje luksoze të Prishtinës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More