Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Morena Taraku në janar lason këngën “Money”

Ajo është ndër personazhet që secili veprim i saj komentohet në të gjitha faqet rozë.

Fjala bie për këngëtaren dhe njëherësh modelen, Morena Taraku, e cila shpërndan informacione nga përditshmëria e saj.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka publikuar një fotografi provokuese, ndërsa thekson tiparet trupore..

Të njëjtën kohë, Morena ka paralajmëruar fansat se në janar të këtij viti do të lansojë këngën e re.

“Money” mban titullin projekti muzikore, që do të jetë duet, duke zgjedhur të mos zbulojë emrin e bashkëpunuesit.

Ndërkaq, “Alexander” është hiti i fundit nga ajo, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...