Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Morena Taraku nuk i lë vend imagjinatës, fustani i shkurtër i thekson linjat e bujshme trupore

Zhurnal Ads

Kur bie fjala për personin më të komentuar në estradën shqiptare, padyshim shkon mendja tek Morena Taraku.

Bukuroshja bionde përmes rrjeteve sociale ofron shumë nga jeta dhe karriera personale, për të cilat adhurohet nga fansat e saj.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, Morena ka lënë ‘gojëhapur’ 1.1 milion ndjekësit e saj.

https://www.instagram.com/p/CGh-5aeF29i/?utm_source=ig_web_copy_link

Kjo pasi në imazh ajo shihet me fustan tejet të shkurtër shumë-ngjyrëshe, që i theksonte linjat e bujshme trupore.

Flokët e gjata e të drejta i ka lënë të lira mbi supe, kurse për makijazh ka shkuar me nuanca më të errëta.

https://www.instagram.com/p/CGffSETlaZC/?utm_source=ig_web_copy_link

“Planeti juaj”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Ndërkaq, “Bad Girl” mban titullin projekti i fundit muzikor, që erdhi në bashkëpunim me reperin Stresi.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Brooklyn do të mungojë në festën e Krishtlindjeve në familjen Beckham

S.B.

Xhensila shfaqet me stil unik: Ndiqni zemrën në gjithçka që bëni

admin

Barack Obama zgjedh librat, filmat dhe këngët e preferuara të vitit 2020

S.B.

Simon Cowell do të padis kompaninë e biçikletave elektrike, me të cilën u aksidentua

S.B.

Eva Mendes planifikon të rikthehet në aktrim, pas një pauze të gjatë

admin

JLO nuk di të plaket

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...