Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Morena Taraku nuk resht duke ndarë imazhe atraktive

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është ndër personazhet më të komentuar ndonjëherë.

Ajo përmes imazheve dhe videove të ndryshme mban të azhurnuar fansat, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Së fundmi, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është shfaqur tërheqëse me një fustan të gjelbër.

https://www.instagram.com/p/CGcss9WFOe7/?utm_source=ig_web_copy_link

Por nuk mbaron këtu, pasi ajo në mënyrë të vazhdueshme po sjell fotografi të ndryshme, ku edhe në fokus po vë linjat e bujshme trupore.

Morena në përgjithësi njihet për bukurinë, jetën luksoze e linjat trupore, teksa secila lëvizje e saj merr interes mediatik.

https://www.instagram.com/p/CGfOlDPFrTP/?utm_source=ig_web_copy_link

Sidoqoftë kësaj, para disa ditësh ajo solli në treg këngën “Bad Girl” në bashkëpunim me Stresin.

Postime të ngjashme

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

T E

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...