Showbiz

Morena Taraku për vetëm një palë xhinse shpenzon afro 500 euro

Zhurnal Ads

Këngëtarja dhe modelja nga Peja, Morena Taraku, vazhdon të jetë personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila prej vitesh është zhvendosur në Turqi, publikon me fansat imazhe e video të ndryshme.

Ajo së fundmi ndau disa poza atraktive para pasqyrës, në të cilat u shfaq e veshur me një palë xhinse blu.

https://www.instagram.com/p/CFusXZdldLt/?utm_source=ig_web_copy_link

Këto xhinse me disa elemente të markës Gucci kanë një vlerë të madhe dhe sipas faqes “What They Wearin” kushtojnë hiç më pak se 485 euro.

Ndërkohë taket kafe të markës Bottega Veneta kanë një vlerë po ashtu të madhe, teksa kushtojnë 990 euro.

Ndonëse shquhet për jetën luksoze, artistja shqiptare befason shpesh fansat me ndryshimet dhe befasitë që herë pas here sjell.

https://www.instagram.com/p/CFuvSbHgbDJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Morena momentalisht është duke shijuar suksesin e këngës së re “Bad Girl”, të cilën e publikoi javë më parë në bashkëpunim me reperin Stresi.

Projekti për vetëm pak ditë mblodhi mbi 700 mijë klikime në kanalin YouTube.

Postime të ngjashme

Rita Ora provokon me dekoltenë e hapur në setin e ri fotografik

admin

Ja cila artiste sot ka ditëlindjen!

T E

Pas akuzave se është pjesë e një rrjeti droge, “Sadna” tenton vetëvrasjen

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...