Agjencia Zhurnal.mk

Morena Taraku pozon gjysmë e zhveshur nga pishina

Këngëtarja dhe modelja e njohur nga Peja, Morena Taraku, vazhdon të sjellë imazhe e video të ndryshme në rrjetet sociale.

Në koleksionin e saj, nuk mungojnë as pozat atraktive dhe provokuese duke vënë në fokus linjat e bujshme trupore.

Një të tillë e ka publikuar edhe dje, ku shfaqet e mahnitshme gjysmë e zhveshur nga pishina.

View this post on Instagram

🦄

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Modelja shqiptare ditët e nxehta është duke i kaluar pranë shtëpisë së saj luksoze, ku thuajse çdo ditë ka ndarë me fansat pamje të mrekullueshme.

Në këtë fotografi, Taraku shfaqet e shtrirë duke mbajtur gjoksin me duar dhe në fokus siç shihet ka vënë asetet e formësuara.

Ndërkohë, komplimentet krahas imazhit ishin të shumta përfshirë këtu edhe komentet pozitive të kolegëve të saj.

Morena ndryshe ka paralajmëruar projekte të reja muzikore që pritet të lansohen ditëve në vijim.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!