Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Morena Taraku rikthehet sërish në bionde, merr vëmendje me veshjen ‘Louis Vuitton’

Ajo tashmë shquhet për jetën luksoze që bën e po ashtu edhe për stilin e veçantë që ka.

Fjala është për modelen dhe këngëtaren Morena Taraku, e cila befason në çdo paraqitje e dalje publike.

E tillë shfaqet edhe në imazhin e fundit që ka ndarë me fansat në Instagram, aty ku edhe ndiqet nga mbi një milion.

Artistja këtë herë ka bërë edhe një ndryshim në dukje, ndërsa siç shihet është kthyer në një bionde të theksuar.

26 vjeçarja po ashtu shfaqet me një veshje të ‘Louis Vuitton’, xhinse e xhaketë të zbërthyer.

“LV”, ka qenë përshkrimi i imazhit duke aluduar në markën ‘Louis Vuitton’ – që duket të jetë e preferuara e bukuroshes nga Peja.

Morena ndërkohë ka njoftuar ditë më parë se në janar sjell këngën e re “Money”.

Postime të ngjashme

Derisa shijon shtatzëninë, Arbenita Ismajli publikon imazhe të realizuara më parë

S.B.

Rita Ora vë në pah të pasmet e formësuara me bikini, shijon plazhin në Australi

S.B.

Emrat e njohur të muzikës shqipe, pjesë e albumit të Meriton Ademit

S.B.

Amber Heard flitet të jetë larguar nga “Aquaman 2”, pasi peticioni për të arriti 1.8 milion nënshkrues

S.B.

“Atyre u duhen rep-artiste si unë”, Melinda mahnit me imazhet ku vë në pah fizikun e bujshëm

S.B.

Vajza e Adriana Matoshit, Kaona Sylejmani së shpejti me projekt muzikor

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...