Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Morena Taraku shfaqet plot stil në një studio muzikore

Morena Taraku është njëra nga këngëtaret për të cilën komentohet më së shumti në faqet rozë.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga përditshmëria.

Kohëve të fundit Morena ka qenë duke u fokusuar në prurjet e reja muzikore, teksa edhe ka paralajmëruar projektin e ri.

Në fotografinë e publikuar në rrjetin social Instagram, ajo shihet me një veshje plot stil derisa qëndron para mikrofoni.

Në fokus kësaj radhe ajo ka vënë tiparet e fytyrës, teksa kishte përdorur në masë të vogël makijazh.

Derisa po mban të azhurnuar fansat, Taraku së shpejti do të lansojë duetin me reperin e njohur Fero.

“Alexander” ndër të tjera është hiti saj i fundit, që deri më tani është pritur mirë nga admiruesit e muzikës së tij.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...