Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Morena Taraku thekson linjat trupore përmes fustanit transparent

Morena Taraku vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për sa kohë ekspozohet.

Një gjë e tillë është më se normale për artisten shqiptare, teksa poza provokuese gjithmonë gjenden ne profilin e saj në Instagram.

Në një postim të fundit në të njëjtin rrjet social, Morena ka zgjedhur të që vesh fustanin që e pati për ditëlindjen e 28-të.

Teksa fustani ishte transparent, ajo solli pamje edhe më afër vetës, duke vënë në dukje tiparet e mrekullueshme trupore.

“Jam dashuruar në këtë veshje”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ndërkohë “Money” është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin Fero.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...