Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Morena Taraku thekson tiparet trupore me veshjen e ngushtë

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, njihet për stilin e veshjes dhe të jetesës.

Bukuroshja brune tash e një kohë po jeton dhe vepron në Turqi, nga edhe po sjell imazh interesante në rrjete sociale.

Së fundmi në një imazh, Morena është parë duka marrë poza para pasqyrë, çka mahniti 1.1 milion ndjekësit.

Kësaj radhe ajo zgjodhi në veshje të ngushtë sportive, që i vinte në pah linjat e formësuara trupore, për të cilat komentohet shumë.

Ditë më parë ajo bëri edhe një paralajmërim për projektin e ri muzikor, i cili do të titullohet “Money”.

Derisa po mban të azhurnuar fansat me më të rejat, “Alexander” është hiti saj i fundit.

Postime të ngjashme

Vdes nga kanceri nëna e Melinda Ademit

T E

Sadik Ukaj- Sadi gati për super projektin “Oj nana jem”

T E

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...