Agjencia Zhurnal.mk

Morena u bë halllë, i bën dhuratën më të bukur nipit të saj

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon dhuratën e bukur që i ka bërë nipit të saj të vogël.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...