Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Mos e harroni maskën”, Manastirliu publikon videon dhe iu drejtohet qytetarëve: Në këtë përballje të vështirë me Covid-19 duhet të…

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, iu bën thirrje qytetarëve të mos harrojnë maskën në shtëpi, pasi nga dita e sotme ajo është e detyrueshme kudo jashtë banesës.

Përmes një video-mesazhi në ‘Facebook’, Manastirliu thekson se maska duhet mbajtur, me qëllim që në këtë përballje të vështirë me Covid-19 të dalim me sa më pak humbje.

Mesazhi i Manastirliut:

🔴#COVID19

😷 Mos e harroni maskën kur dilni nga shtëpia!
Me qëllim që në këtë përballje të vështirë me Covid-19 të dalim me sa më pak humbje, të japim bashkërisht, edhe një herë, një shembull solidariteti, ashtu siç dimë të japim ne shqiptarët në kohë të vështira.

#MbajeMaskën

#RuajShëndetin

#ShpëtoJetë

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/posts/1071808496608533

Postime të ngjashme

Kjo është historia inspiruese e Rina Malsorit

S.B.

Ori Nebiaj kandidate për deputete në listat e PD

T E

Berisha: Nga listat e PD-së pres fitoren e thellë të zgjedhjeve

T E

U largua nga PS, e fundit në listën e LSI ish-drejtoresha e tatimeve

T E

Jep dorëheqjen nënkryetari i bashkisë së Durrësit, Florian Tahiri/ Kandidat i PDIU-së më 25 prill

S.B.

8 Marsi, Veliaj: Gratë mbështesin punët e mira; Ne kandidojmë Luljetën dhe Najadën, ata Saliun dhe Flamur Nokën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...