Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Mosmarrëveshje në trafik, përleshen dy persona nga Gjostivari

Gjatë ditës së djeshme diku rreth ora 16.00, personi D.M. (47) nga Vrutoku i Gostivarit në SPB-Tetovë ka raportuar se në rrugën Vrutok-Gostivar, ku kishte qenë duke drejtuar veturën e tij, ka qen i sulmuar fizikisht nga 31-vjeçari B.H. nga fshati Duf i Gostivarit. Gjatë sulmit, sipas raportit B.H. kishte përdorur një mjet prej druri.

Sipas SPB-Tetovë sulmit i ka paraprij një grindje mes tyre lidhur me mosmarrëveshje në trafik. “Merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Postime të ngjashme

Zbulohen pesë shtetas shqiptarë duke punuar ilegalisht

S.B.

Ministria e Brendshme u deklarua për rastin e të miturës së sulmuar në Veles

S.B.

Aksidentohet një veturë në Kumanovë, humb jetën një person

S.B.

Në Shkup 153 gjoba për shkelje të rregullave në trafik, 61 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Rritet numri i rasteve me para të falsikuara

S.B.

‘Dhunonte nënën’, Konflikt brenda familjes, pas sherrit vëllai plagos me thikë vëllain

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...