Mot i ftohtë me shi të kohëpaskohshëm edhe nesër, nga e shtuna stabilizim i motit dhe rritje e temperaturave

Shkup, 14 tetor – Moti nesër do të jetë me vranësira dhe i ftohtë me të reshura të kohëpaskohshme në pjesët juglindore të vendit, njoftoi DPHM.

 

Nga e shtuna do të mbretërojë mot me rritje të temperaturave të ditës. Gjatë fundjavës do të jetë me vranësira dhe me erë, ndërsa nga e hëna do të ketë më shumë periudha të motit me diell, informojnë nga DPHM.

Related posts

Zoran Zaev: Tragjedi ndodhin gjithkund në botë, nuk mendoj se tërë qeveria duhet të japë dorëheqje

N E

Në Reçicë të Vogël filloi të funksionojë shkolla e sapondërtuar fillore

Z H

Mjeku Petliçkovski: Nuk i kuptoj qytetarët pse nuk e duan vaksinën !?

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More