Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Mot i ndryshueshëm me kushte për reshje të shiut

Zhurnal Ads

Shkup, 30 tetor, zhurnal.mk – Moti sot paradite do të jetë me vranësira të ndryshueshme, në pjesën veriore me reshje lokale të shiut. Do të ketë erë të përforcuar në pjesën veriore.

Temperaturat e mëngjesit do të jenë nga 5 deri nl 13 gradë Celsius, kurse temperatura e ditës do jetë nga 13 deri 21 gradë Celsius.

Në Shkup do të kemi mot të ngjashëm me kushte për reshje të dobëta të shiut gjatë paradites.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Pas 15 Janarit, Kuvendi shpall konkurs për përbërjen e re të KSHZ-së

T E

Vendi të bëhet me një njësi zgjedhore, kërkojnë partitë e vogla, nëse nuk ka marrëveshje pësojnë bllokadat në Parlament

T E

Të akuzuarit në rastin “Monstra” do të bëjnë mbikqyrje në raportin e MPB-së për celularët e konfiskuar

Z H

Ganiu inspekton punimet për realizimin e rrjetit të ujësjellësit dhe kanalizimit fekal në rrugën Brigada Maqedono-Kosovare

E.E.

Zaev: Me bullgarët dëshiruam të bëhemi vëllezër, për një çast shprehën dëshirë të na bëhen baballarë

T E

Alarmante/594 raste të reja, 3 të vdekur dhe 162 të shëruar, bilanci me Covid 19

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...