Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Mot me diell dhe me erë jugore – temperatura nga 28 deri 33 gradë

Shkup, 6 shtator – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe erë të dobët jugore. Në mëngjes do të jetë i freskët, me temperaturë minimale prej 5 deri 18 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 28 deri 33 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me erë të dobët. Temperatura minimale do të ulet deri 13, ndërsa ajo maksimalja do të arrijë deri 32 gradë Celsius.

Gjatë ditëve në vijim, siç paralajmëruan nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike, moti do të jetë kryesisht me diell, me mëngjese më të freskëta, ndërsa temperatura e ditës deri nga mesi i javës do të jetë në rritje, e pastaj nuk do të ndryshojë shumë.

Postime të ngjashme

Prokuroria kumton detaje për aksionin anti-drogë: Janë arrestuar 6 persona

R Zh

Smogu i helmon qytetarët deri në pranverë

R Zh

Mbështetje teknike nga Ambasada e SHBA-së dhe bashkëpunim me MPB-në për konfiskim të drogës

R Zh

Hubejb Alili, hafizi më i ri në Shkup

R Zh

MSH: VMRO-DPMNE tallet me vaksinimin e qytetarëve

R Zh

Opinion Valon Salihu / Humori përçmues ndaj grupeve etnike nuk është shaka

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...