Maqedoni

Mot me diell dhe vranësira lokale

Zhurnal Ads

Shkup, 10 shtator – Zhurnal.mk – Moti do të jetë me diell, me vranësira të vogla lokale, DO të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri 19 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë prej 29 deri 35 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell, me vranësira të vogla dhe m erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të zbresë deri 16, ndërsa maksimalja do të arrijë 32 gradë Celsius.

Do të vazhdojë periudha e motit kryesisht me diell dhe motit të nxehtë me vranësira të kohëpaskohshme të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Postime të ngjashme

Sot filloi viti i ri shkollor, “të gjithë” nxënësit para kompjuterëve

Z H

Carovska: Mësuesit të ligjerojnë online nga shtëpia, të mos ngrohet një klasë për një mësues

admin

Carovska: Ora e parë akademike në kushte të pandemisë, kjo është sfidë që së bashku do ta tejkalojmë

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...