Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Mot me diell dhe vranësira lokale

Shkup, 10 shtator – Zhurnal.mk – Moti do të jetë me diell, me vranësira të vogla lokale, DO të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri 19 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë prej 29 deri 35 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell, me vranësira të vogla dhe m erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të zbresë deri 16, ndërsa maksimalja do të arrijë 32 gradë Celsius.

Do të vazhdojë periudha e motit kryesisht me diell dhe motit të nxehtë me vranësira të kohëpaskohshme të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Postime të ngjashme

Eurodeputetët drejtuar Shkupit dhe Sofies, largohuni nga debatet historike

N E

Analizë – Drejtësia në RMV-të / Funksionarët amnistohen të tjerët dënohen!

R Zh

Mund të vazhdohet ora policore

N E

Spasovski: Hetimi për rastin “Sozia” do të zgjerohet

N E

Vuçiq emëron Nevena Jovanoviq si ambasadore të Serbisë në Maqedoninë e Veriut

N E

Xhaferi: Kuvendi duhet të zhbllokohet pa kushtëzime dhe ultimatume

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...