Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Mot me diell dhe vranësira mesatare

Zhurnal Ads

Shkup, 1 nëntor – Sot në vendin tonë do të kemi mot me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë në drejtimin verior.

Temperaturat e mëngjesit do të jenë nga 0 deri në 9 gradë Celsius, kurse temperatura e ditës do të jetë nga 14 deri në 21 gradë Celsius.

Në Shkup do të kemi mot të ngjashëm, kurse temperatura maksimale do të jetë 17 gradë Celsius.

Deri ditën e mërkurë temperaturat do të kenë rritje të lehtë, pas çka pritet që temperaturat gradualisht të shënojnë rënie.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Qeveria s’heq dorë nga mësimi online, nxënësit kërcënojnë me bojkot

T E

Sanksionohen 285 vozitës në Shkup, 33 pa patentë shoferi

E.E.

VMRO-DPMNE, Alternativa, Aleanca dhe E majta kërkojnë përbërje të re të Komisionit për Sëmundje Ngjitëse

Z H

Qeveria emëron 19 avokatë të rinjë shtetëror

Z H

Ministria e Drejtësisë ende pa draft-version për Ligjin për Regjistrimin e Popullësisë

E.E.

Carovska: Ka “cyber-bulling” për bojkotim të maturës

D J
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...