Mot me diell dhe vranët

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

 

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23- 27 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit. 

Related posts

IKSHPK thirrje qytetarëve: Vaksinohuni tash për të mos marrë masa rigoroze në vjeshtë

D V

Në 24 orët e fundit në Kosovë regjistrohen 703 raste të reja me Kovid-19

N E

Do të ketë masa të reja kufizimi, thotë Oda e Hotelierisë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com