Agjencia Zhurnal.mk

Mot me diell, pasdite reshje të shiut dhe bubullima

Shkup, 27 prill – Zhurnal.mk – Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla lokale deri në mesatare dhe me erë të lehtë nga drejtimi jugperëndimor. Pasdite do të ketë kushte për paraqitje të shiut të kohëpaskohshëm.

Temperatura e mëngjesit do të sillet prej minus 2 deri në 9, ndërsa ajo e ditës prej 14 deri 25 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe vranësira të vogla lokale edhe shi të kohëpaskohshëm. Temperatura e mëngjesit do të zbresë deri në 5, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 23 gradë Celsius.

Në ditët në vijim moti paradite do të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa gjatë orëve të pasdites rritje të vranësirave dhe shi lokal. Vende -vende do të jetë mot jostabil me shi dhe erë të përforcuar.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...