Agjencia Zhurnal.mk

Mot me vranësira dhe me periudha me diell

Shkup, 24 qershor – Zhurnal.mk – Sot po mban mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell.

Temperaturat e mëngjesit lëvizin prej 16 deri 23 gradë celsius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 31 gradë celsius.

Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të jetë mot i ndryshueshëm, ndërsa në vendet më të larta malore mund të ketë reshje të shiut.

Parashikohet të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...