Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla

Shkup, 18 tetor – Zhurnal.mk – Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare, më e theksuar në pjesët perëndimore ku do të ketë kushte të paraqitjes të shiut të kohëpaskohshëm. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë e përforcuar e përkohshme nga drejtimi verior.

Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 2 deri në 12, ndërsa ajo e ditës prej 15 deri në 22 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Bilall Kasami: 2 deputetë të opozitës shqiptare do t’i bashkohen shumicës

R Zh

Editorial në News Week / Biden të luftojë për drejtësinë në Ballkan

R Zh

Ministri Hoxha takon prodhuesit e orizit

T E

Votëbesimi i Qeverisë mund përsëri të vendoset në test, pa kaluar 90 ditë

T E

Zjarr tek liqeni Treska, dyert e mbyllura e zjarrfikësit nuk mund të hyjnë?

T E

Kasami: Grafa etnike do të bëhet realitet

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...