Moti ftohtë dhe me reshje shiu

Siç njoftonë Drejtoria për Punë Hidrometerologjike, moti sot do të jetë kryesisht i vranët, i ftohtë dhe me reshje të shiut.

 

Edhe në Shkup moti do të jetë me vranësira dhe me reshje të shiut, i shoqëruar me erë të dobët në drejtimin verior.

Temperatura minimale do të jetë deri në 10.

Kurse maksimalja do të arrijë deri në 13 gradë celsius

Related posts

Sela: Këta që nuk kanë fobi nga lartësia, unë po ju them që do i thyen hundët shumë keq më 17 tetor

D V

Mot i vranët dhe i freskët, reshje më të rrëmbyeshme në pjesët perëndimore

D V

Visar Ganiu zotohet për gjithsej 3000 vende të reja parkimi në komunën e Çairit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More