Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

Shkup, 19 korrik – Moti gjatë ditës së nesërme do të jetë me vranësira dhe me periudha të diellit. Pritet të ketë edhe reshje të kohëpaskohshme të shiut.

 

Temperatura minimale do të jetë në interval nga 14 deri 21 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 26 deri 35 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe me periudha të diellit. Pritet të ketë reshje të shiut të kohëpaskohshme ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 30 gradë celsius.

Të mërkurën moti stabilizohet me rritje të temperaturave.

Related posts

Nga gjithsej 330 mijë të vaksinuar, 92 prej tyre janë të infektuar me Covid-19

Z H

ESHS: Regjistrimi vazhdon me intensitetin dhe tempin e dëshiruar, deri dje janë regjistruar mbi 300.000 qytetarë

D V

Promovim i fushatës për përballje me punë të paparaqitur

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More