Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

Shkup, 13 qershor –  Siç njoftojnë nga Drejtori për Punë Hidrometeorologjike, moti para dite do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa padite pritet të ketë reshje të shiut.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga 6 deri 15 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 18 deri 26 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i njëjtë, me vranësira dhe me periudha të diellit dhe me erë në drejtim verior.

Temperatura maksimale do të arrijë deri në 23 gradë celsius.

Postime të ngjashme

Miratohet ribalanci i Buxhetit të Maqedonisë

D V

Rritet numri i të infektuarve në Maqedoni, 47 raste të reja dhe 14 të shëruar

D V

Maqedonia dhe Bullgaria do të bashkëpunojnë në fushën e bujqësisë

D V

Për shkak të zjarreve të fuqishme në Turqi, anulohet vizita e nesërme e Osmanit në Ankara

D V

Qeveria e RMV-së miraton propozim Ligjin për lëndët minerale

D V

Moti për nesër në Maqedoni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...