Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Moti i keq godet ishullin ku jetojnë shumë shqiptarë

Moti i keq ka gobitur ishullin grek të Kretës. Sasia e reshjeve ishte e madhe, dhe në disa zona shkaktoi përmbytje. Sipas mediave greke uji ka bllokuar rrugët, dhe disa lumenj rrezikojnë të dalin nga shtrati. Gjithashtu era e fuqishme ka shkaktuar dëme të medha.

Postime të ngjashme

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Ushtarë amerikanë mbërrijnë në Shqipëri

R Zh

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR takohet me Ramën

R Zh

Rruga e Borshit u prish nga shirat/ Meta “thumbon” qeverinë: Kryevepër!

R Zh

Rama: Ilir Meta kandidat zyrtar i LSI në Vlorë

Lea Muslija

Procedimi penal i kreut të LSI në Pukë, reagon Partia: Po bënin ushtrime zgjedhore, policia e politizuar

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...