Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Moti i keq pezullon lundrimin në Durrës, ja si do të lëvizin tragetet drejt Italisë

Moti i keq dhe rreshjet intensive të shiut kanpë bllokuar transportin e trageteve të linjës Durrës-Bari.

Burime për Ora News nga Autoriteti Portual bëjnë me dije se, të dy tragetet që shkojnë drejt Barit, GNV Allegara dhe FB Bari, do të nisen mëngjesin e nesërm në ora 06:00, ndërsa trageti I linjës Durrës-Ancona, “Al Claudia”, ora 17:30.

Të njëjtën gjë do të bëjnë edhe tragetet e linjës Bari-Durrës.

Postime të ngjashme

Aeroporti i Kukësit, bëhet fluturimi i parë provë për të testuar uljen e avionëve (VIDEO)

S.B.

Albin Kurti mesazh nga Tirana për zgjedhjet: Qytetarët shqiptarë kanë nevojë për ndryshim!

S.B.

Sukses i jashtëzakonshëm për artisten shqiptare Ava Max – kënga e saj “My head and my heart” renditet e para në botë në iTunes

S.B.

“Meta dhe Berisha, më të tremburit nga Reforma në Drejtësi”/ Rama: PD-LSI dhe “KÇK” 3 këmbët e së keqes me 2 koka presidentësh

S.B.

Vasilika Hysi merr vendimin, largohet nga PS/ Rama: Do t’ju hapë rrugën kalamajve

S.B.

Raporti i DASH për 2020: Shqipëria, asnjë përparim në luftën kundër pastrimit të parave

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...