Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Moti i mirë rikthen trafikun në Durrës, makina nga Tirana e Kosova për fundjavë në plazh

Moti i mirë dhe ngritja e temperaturave ka bërë që qytetarët ti drejtohen bregdetit.

Kryeqytetasit por qytetarë të shumtë nga Kosova, për shkak dhe të afërsisë fizike, zgjedhin Durrësin për pushime ditore.

Kjo ka sjellë ngarkesë trafiku në rrugën e Plazhit.

Postime të ngjashme

Ushtria amerikane “zbarkon” në Durrës

R Zh

“Eksplodoi balona” e Janez Janshës si lajm i pavërtetë, por që nxiti reagime të ndryshme

R Zh

Edi Rama: Partia Socialiste merr 74-78 mandate

N E

Edi Rama prezenton masterplanit e portit të Durrësit

N E

Monika Kryemadhi: Emigrantët po kthehen të votojnë për ndryshim

N E

Trupat dhe tanket amerikane zbarkojnë në Shqipëri

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...