Maqedoni

Moti i ndryshueshëm dhe me reshje shiu

Zhurnal Ads

Shkup, 24 shtator, zhurnal.mk – Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në disa vende do të ketë reshje lokale të shiut, si dhe do të fryjë erë nga drejtimi perëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 14 gradë, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 23 deri 30 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Bllokohet autostrada Shkup-Tetovë, protestuesit nuk pajtohen me shtrenjtimin e rrymës

admin

Dëmtohet përmendorja e dëshmorit Ismet Bajrami

admin

KB dhe Qeveria do të punojnë bashkërisht në zhvillimin e politikës migruese të bazuar në dëshmi

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...