Agjencia Zhurnal.mk

Moti i ndryshueshëm me vranësira dhe me shi

Shkup, 18 nëntor, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira në disa vende në lugina me mjegull, ndërsa në lindje me periudha të diellit. Do të fryjë erë e lehtë juglindore. Gjatë natës nga perëndimi do të fillojnë reshje mesatare të shiut. Temperatura e ditës do të lëviz në interval prej 14 deri në 19 gradë.

Në Shkup paradite do të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës mot të ndryshueshëm me vranësira me erë të lehtë juglindore. Temperatura do të arrijë deri në 16 gradë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...