Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti i ndryshueshëm, temperatura deri më 15 gradë

Shkup, 17 dhjetor – Zhurnal.mk – Moti sot në vendin tonë do të jetë me vranësira. Paradite nëpër lugina do të ketë paraqitje të mjegullës. Temperatura minimale do të sillet prej minus 1 deri në 6 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 7 deri në 15 gradë Celsiusë.

Në Shkup dhe rrethinë, paradite me paraqitje të mjegullës. Temperatura minimale do të ulet në 1 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 9 gradë Celsiusë.

Postime të ngjashme

Gashi: Alternativa do të hynte në Qeveri, por pa BDI-në

R Zh

Musliu: Në Maqedoni nga viti 1990 gjithmonë diçka është tensionuese

T E

Pandemia rriti çmimin e barnave dhe shërbimeve mjekësore

T E

Heshtje në BDI për dorëheqjen e Mexhitit?

R Zh

Remzi Mehmedi: Tetë njësi zgjedhore siç është edhe ndarja e rajoneve zhvillimore

T E

Ulet numri i kurorzimeve për shkak të pandemisë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...