Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti i ndryshueshëm, temperatura deri më 25 gradë

Shkup, 15 tetor, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë më vranësira dhe reshje të shiut. Në orët e pasdites reshjet do të jenë më intensive, posaçërisht në pjesët veri-perëndimore. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 4 deri më 11, ndërsa ajo e ditës nga 18 deri më 25 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm me vranësira dhe reshje të shiut. Temperatura e mëngjesit do të ulet në 9 ndërsa ajo e ditës do të arrij deri më 23 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

LSDM-ja sot mban Kongresin e partisë, zgjedhë zëvendëskryetarin dhe anëtarë të Këshillit qendror

R Zh

Regjim i veçantë i komunikacionit në Shkup për shkak të garës “I pari në majë”

R Zh

Analizë / Largimi i SHBA-së nga Afganistani, një fitore e madhe strategjike për Rusinë!

R Zh

Lajçak thotë se Mali i Zi mund të jetë vendi i parë nga rajoni që hyn në BE

R Zh

Rregulla, protokolle, kushte dhe masa për udhëtim dhe qëndrim në Greqi

R Zh

Është shuar zjarri në një shtëpi në Shkup, janë lënduar dy persona

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...