Agjencia Zhurnal.mk

Moti kryesisht me vranësira dhe me shi

Shkup, 9 gusht – Zhurnal.mk – Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme me periudha dielli dhe jostabil me shi lokal të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të përforcuar.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 14 deri në 21 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 22 deri në 32 gradë.

UV indeksi do të jetë 7.

Në Shkup, moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe periudha dielli dhe shi të përkohshëm e të rrëmbyeshëm dhe bubullima. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 18, ndërsa ajo e ditës do të arrijë 29 gradë Celsius.

Nga e hëna do të mbizotërojë mot me diell dhe më i ngrohtë, ndërsa në orët e pasdites do të ketë kushte për paraqitje të izoluar të shiut dhe bubullimave.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...