Agjencia Zhurnal.mk

Moti me diell dhe i ngrohët, deri në 38 gradë

Shkup, 29 qershor, Zhurnal.mk – Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 12 deri 20 gradë Celsius, ndërsa ajo e ditës nga 30 deri në 38 gradë Celsius.

UV-indeksi do të jetë 9.

Në Shkup mot me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 17, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 35 gradë Celsius.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

R ZH

Lajmet e fundit

Loading...