Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti me diell dhe i ngrohtë, temperatura deri më 31 gradë

Shkup, 25 shtator, zhurnal.mk – Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare. Nga fundi i ditës në pjesët perëndimore do të ketë rritje të vranësirave me reshje të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej tetë deri 15 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 20 deri 31 gradë.

Në Shkup mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare.Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në 13 gradë, ndërsa ajo e ditës deri në 28 gradë.

Postime të ngjashme

Heqja e platformave në plazhet në Strugë: Për Merkon nuk janë ilegale, ASH-ja e quan mashtrim të qytetarëve

Bekim Laçi

Rishikimi i buxhetit, dyfish më shumë për qeverinë

Zekirija Haxhiu

4 raste të reja dhe 1 viktimë nga Covid

Zekirija Haxhiu

Gjykatësit me rritje të pagave prej 15% deri në vitin 2022

Zekirija Haxhiu

Shekerinska: Treguam se mund të kontribojmë si aleatë në NATO njejtë si të tjerët

Zekirija Haxhiu

Zaev – Duda: Është shumë e rëndësishme mbështetja polake për RMV-në në BE

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...