Agjencia Zhurnal.mk

Moti me diell dhe i ngrohtë, temperatura deri më 33 gradë

Shkup, 9 korrik, zhurnal.mk – Moti në mbarë vendin do të jetë me diell, me erë të dobët deri në mesatare verilindore.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri në 17 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë Celsius.

Indeksi UV do të jetë 9.

Në Shkup moti do të jetë me erë të dobët deri në mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 14 gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrijë 31 gradë.

Deri të premten moti do të jetë stabil, ndërsa gjatë fundjavës lokalisht do të ketë paraqitje të rritjes së vranësirave me kushte për shi. Nga e diela do të fillojë të fryjë erë e përforcuar që do të shkaktojë ulje të temperaturave.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!