Maqedoni

Moti me diell dhe vranësira lokale, temperatura deri më 35 gradë

Zhurnal Ads

Shkup, 7 shtator, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare. Temperaturë minimale do të jetë në interval prej 6 deri 17 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 29 deri 35 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet deri 13, ndërsa ajo maksimalja do të arrijë deri 32 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Mariciq: Me uljen e taksave në gjyqësor, drejtësia do të arrij tek çdo qytetarë

XH,I

Maratona “Arteria e Arbërit” alpinistët 161 km në këmbë

T E

Testet e shpejta prej sot falas për qytetarët, personave të testuar dje do t’u kthehen paratë

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...