Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri më 22 gradë

Zhurnal Ads

Shkup, 2 nëntor, zhurnal.mk – Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryj erë e dobët nga drejtimi perëndimor.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej -3 deri 5 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës prej 14 deri në 22 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit 4 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 18 gradë Celsius.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

VMRO: Nesër bllokada në Shkup dhe protesta në 15 qytete

T E

Sot Qeveria përsëri do të provojë të vendosë për mësimin tërëditor në shkolla

Z H

Zaharieva: Themi “Jo” për fillimin e negociatave, e jo për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në BE

T E

LSDM: Mbi 26 milionë euro përfunduan tek qytetarë

E.E.

Bomba të reja për mbylljen e Televizionit A1

E.E.

Danillovski: Kuvendi sa më shpejt t’i miratojë masat kufizuese

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...