Maqedoni

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperature deri 36 gradë

Zhurnal Ads

Shkup, 1 shtator, zhurnal.mk – Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare, pasdite, kryesisht në pjesët veriore, me kushte për reshje të shkurta shiu dhe bubullima.

Temperatura minimale do të jetë në interval nga 10 deri në 18, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 30 deri në 36 gradë. UV = 8.

Në Shkup moti do të jetë me diell, me re të vogla deri mesatare. Temperatura minimale do të ulet në 17, ndërsa maksimalja do të arrijë 34 gradë.

Postime të ngjashme

Prej sot nuk ka “jetë nate”! Kafenetë dhe restorantet do të punojnë deri në orën 23

admin

Kryeparlamentari Xhaferi priti në takim euroambasadorin, Gir

T E

Qeveria synon ta privatizojë Postën e Maqedonisë

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...