Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti me diell dhe vranësira të vogla, temperatura deri më 17 gradë

Shkup, 20 nëntor – Zhurnal.mk – Moti do të jetë me diell, me vranësira të vogla lokale. Pasdite do të fryjë erë e matur, ndërsa përgjatë Vardarit edhe erë veriore. Gjatë natës vranësirat nga veriu do të rriten, ndërsa era plotësisht do të përforcohet. Temperatura maksimale do të sillet në interval prej 10 deri më 17 gradë Celsius.

Edhe në Shkup e rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, temperatura maksimale do të arrij deri në 12 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

UEJL i dyti në Maqedoninë e Veriut dhe i pari në trojet shqiptare sipas QS World University Rankings

Zekirija Haxhiu

BP: Vala e tretë e Covid ndikoi negativisht në rimëkëmbjen ekonomike

Zekirija Haxhiu

Pasaportat me afat të skaduar do të vlejnë deri më 31 dhjetor

Zekirija Haxhiu

BE-ja vendosë Maqedoninë e Veriut në listën e vendeve të sigurta për rrugëtim

Zekirija Haxhiu

Osmani mund tu jep fund protestave të VMRO-së, por Bullgarinë askush nuk e bind të heqë veton

Bekim Laçi

Bonuse për policët që kanë punuar jashtë orarit të punës

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...