Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti me diell, temperatura deri 16 gradë

Zhurnal Ads

Shkup, 27 nëntor, zhurnal.mk – Moti në mëngjes do të jetë i ftohtë dhe në disa lugina me paraqitje të mjegullës. Gjatë ditës do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale, si dhe me erë të lehtë kryesisht nga drejtimi verior.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga minus 8 deri në 0, ndërsa ajo e ditës nga 8 deri në 16 gradë.

Në Shkup, mëngjesi i ftohtë dhe me mjegull, ndërsa gjatë ditës me vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë veriore. Temperatura e mëngjesit do të bie deri në minus 4 ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 9 gradë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

22 të vdekur, Filipçe: Gjendja me virusin është jashtëzakonisht serioze dhe kritike

admin

Schütz: Marrëdhëniet midis Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë “shumë komplekse”

T E

Vdes radiologia Poliksena Stojanovska–Gjorgievska nga Kovid-19

Z H

Më shumë se 1/5 e të rinjëve nuk mësojnë, janë të papunë dhe nuk ndjekin trajnime

Z H

Zaev – Hollshtajn: Qeveria e re tashmë po tregon efikasitet dhe përkushtim ndaj prioriteteve shtetërore dhe qytetare

T E

Sipërmarrësit e rinj do të hapin biznes personal pa shpenzime shtesë

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...