Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti me diell, temperatura deri 16 gradë

Zhurnal Ads

Shkup, 25 nëntor, zhurnal.mk – Moti në mëngjes do të jetë i ftohtë dhe në disa lugina me paraqitje të mjegullës. Gjatë ditës do të jetë me diell me vranësira të vogla lokale, si dhe me erë të lehtë kryesisht nga drejtimi verior.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga minus 8 deri në 0, ndërsa ajo e ditës nga 8 deri në 16 gradë.

Në Shkup, mëngjesi i ftohtë dhe me mjegull, ndërsa gjatë ditës me vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë veriore. Temperatura e mëngjesit do të bie deri në minus 4 ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 9 gradë.

Në ditët në vijim, vazhdon mot stabil dhe me diell dhe me temperatura të ulëta të mëngjesit. Në disa lugina do të ketë kushte për mjegull dhe temperatura do të mbetet më e ulët gjatë ditës. Gjatë fundjavës do të ketë ndryshim të motit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Për siguri më të madhe të gazetarëve paralajmërohen ndryshime ligjore

E.E.

Ruskoska: Zaev u ftua të jep dëshmi e jo të tregojë se kush është fajtor e kush jo

Z H

Regjistrohet tërmet në Maqedoninë lindore

E.E.

Burg të përjetshëm për vrasësin e dyfishtë nga Strumica

admin

Frikë edhe tek kafshët në kopshtin zoologjik në Shkup pas tërmetit të sotëm

E.E.

I martuar në Maqedoni por lidhje intime në Tiranë, Gjykata jep masën e sigurisë për 59 vjeçarin që vrau me automatik dy motrat

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...