Maqedoni

Moti me diell, temperatura deri 34 gradë

Zhurnal Ads

Shkup, 9 shtator, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 9 deri në 19, ndërsa ato ditore nga 27 deri në 34 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe me erë të lehtë deri mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të bie deri në 17 gradë, ndërsa e ditës do të arrijë deri 31 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Presidenti Pendarovski u njoftua me situatën aktuale në Armatë pas anëtarësimit në NATO

Z H

Bytyqi: Synojmë të përmbushim detyrimet nga Marrëveshja e Gjelbërt e BE-së

T E

Ligji për mbrojtje të popullatës sonte në seancë plenare

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...