Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti me vranësira, mjegull nëpër lugina

Zhurnal Ads

Shkup, 28 tetor, zhurnal.mk – Moti sot paradite do të jetë me vranësira, nëpër lugina do të ketë paraqitje të mjegullës, ndërsa pasdite do të jetë me vranësira dhe periudha me diell. Në pjesën jugore të vendit edhe me reshje shiu. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri më 8 gradë, derisa ajo maksimale prej 16 deri më 22 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ndryshueshëm. Temperatura minimale do të ulet në 7 ndërsa ajo maksimalja do të arrij në 17 gradë Celsius.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

VMRO-DPMNE, protestë për BE-në dhe Goce Dellçevin

T E

U ndanë çmimet shtetërore “8 shtatori” pesë punonjësve sportiv

Z H

Rritet numri i të infektuarve, i të vdekurve dhe të hospitalizuarve me Covid-19

admin

Në burgun e Shtipit, nëntë persona në izolim

T E

Sportelet për pagesë në drejtorinë e NP Ujësjellës dhe kanalizim nuk do të punojnë të shtunën

E.E.

LSDM: Deputetët të votojnë për rebalancin e Buxhetit dhe realizimin e pakos së katërt në vlerë prej 470 milionë eurove

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...