Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti me vranësira, temperatura deri 24 gradë

Shkup, 27 tetor, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësira ndërsa nëpër lugina në orët e mëngjesit do të ketë paraqitje të mjegullës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri më 8 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 18 deri më 24 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, temperatura minimale do të ulet në 5 ndërsa ajo maksimalja do të arrij deri më 19 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Editorial / Ndërkëmbëzat mes partive shqiptare në kuvend, po i vuajnë qytetarët!

R Zh

Pakoja e 5-të ekonomike përfundimisht kaloi në Komisionin e Financave dhe Buxhetit

R Zh

Regjistrohen 949 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 737, kanë vdekur 33 persona

R Zh

Pendarovski: Vaksinimi të zhvillohet në vazhdimësi deri në imunizim e plotë të popullatës

R Zh

Velkovski: Ka premtime nga VMRO-DPMNE-ja për zhbllokim edhe të ligjeve tjera

R Zh

Pasaportat për narkobosët dhe aferat korruptive dëmtojnë rrëndë imazhin e vendit

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...