Maqedoni

Moti me vranësira, temperatura deri 24 gradë

Zhurnal Ads

Shkup, 27 tetor, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësira ndërsa nëpër lugina në orët e mëngjesit do të ketë paraqitje të mjegullës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri më 8 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 18 deri më 24 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, temperatura minimale do të ulet në 5 ndërsa ajo maksimalja do të arrij deri më 19 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Statistika/Ku u ‘zhdukën’ 15 mijë njerëz që mbetën pa punë, shkak i krizës me Covid 19?

T E

Riorganizim për më shumë shtretër spitalorë, aktive 19.035 raste me kovid

XH,I

UT dhe Agjencia e Sigurisë Kombëtare nënshkruan memorandum bashkëpunimi

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...