Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla

Shkup, 11 shtator – Pasdite do të ketë rritje të vranësirave dhe në pjesët perëndimore do të paraqiten kushte për reshje të shiut.

 

Do të fryejë edhe erë e dobët me drejtimet të ndryshueshme.

Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 7 deri në 16 gradë Celsius, kurse ajo e pasdites prej 24 deri në 32 gradë Celsius.

Edhe në Shkup do të mbizotërojë mot i ngjashëm. Temperaturat do të sillet prej 14 deri në 29 gradë Celsius.

Related posts

Nuredini dhe Sahakjan në takim për projektin për përmirësim të rezistencës ndaj përmbytjeve në rajonin e Pollogut

D V

Do të ashpërsohen dënimet për sulmet ndaj gazetarëve

Z H

Pa ujë sot disa rrugë në Shkup

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com