Moti nesër në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 3 shtator – Nesër moti do të jetë me diell me vranësira. Do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

 

Një erë e lehtë do të fryjë nga pjesa jugore dhe jugperëndimore.

Temperatura minimale do të lëvizin prej 6 deri në 16, ndërsa ato maksimale do të arrijnë nga 25 deri në 32 gradë.

Nën ndikimin e një valë e lagësht nga jugu, të dielën nga orët e para të mëngjesit do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Reshje lokale të shiut pritet të ketë edhe ditën e hënë.

Related posts

Bullgarët zgjedhin parlamentin e ri mes shqetësimeve për shkallën e korrupsionit

R Zh

VMRO-DPMNE: Spitali në Tetovë është lëshuar pa leje për përdorim

D V

Një pjesë e lagjes “11 Tetori” pa ujë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More