Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 12 korrik – Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë jugore.

 

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 21, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 31 deri në 39 gradë celsius.

Deri ditën e premte moti do të jetë i qëndrueshëm dhe shumë i ngrohtë.

Related posts

Tetovë, kordon policor para selisë së BDI-së në Reçicë të Vogël

Redaksia

MPB: Për tre herë është zvogëluar numri i viktimave në aksidente në gusht

Redaksia

LSDM: VMRO-DPMNE dëshiron të minojë hetimin e pavarur për zjarrin në Tetovë

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com