Moti për nesër në Maqedoni

Shkup, 28 korrik – Moti nesër do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë, kryesisht nga veriperëndimi.

 

Temperatura minimale do të lëvizin prej 14 deri 23, ndërsa temperaturat maksimale nga 34 në 41 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë. Temperatura minimale do të jetë 20, ndërsa ajo maksimale do të arrijë 40 gradë celsius.

Related posts

Qytetarët anulojnë dasmat në ambient të hapur, fitimi i pronarëve të hotelierive në Maqedoni ka rënë në 30%

D V

Zjarri në Likovë shuhet me helikopter, QMK-ja bën thirrje për kujdes

D V

Stërvitje bilateral me Ushtrinë e Malit të Zi, qitje artilerike në PA Krivollak

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com